FBC Páv nestačil na juniorov ŠK Lido Bratislava

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

V stredu 19. augusta hala Gymnázia Pierra de Coubertina patrila juniorom florbalového tímu FBC Páv Piešťany, ktorí na domácej palubovke privítali rovesníkov z ŠK Lido Bratislava. Domáci celok podľahol hosťom hladko 1:8.

Dominik Šintál (FBC Páv Piešťany): “V úvodných sekundách hry nám dal súper tvrdo pocíť, že si prišiel po výhru, no my sme to nevzdali, začali sme hrať koncentrovane a podarilo sa nám vyrovnať. Na konci tretiny sme dostali nešťastný “gól do šatne” a nasledná tretina nebola ideálna z našej strany o čom vraví aj prehra 0:3. V tretej tretine sme chceli aspoň vyrovnať, čo sa nám nepodarilo. Výsledok je jasný v prospech súpera no zápas bol o našich chybách. Myslím, že všetci chalani dali do zápasu všetko čo mohli, čo si určite všimli aj fanúšikovia, ktorí náš prišli podporiť- avšak určite nás mrzí, že sme sa im nepoďakovali víťazstvom.”