AUTOSALÓN-AUTOSHOW NITRA 2015

Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra v predchádzajúcich ročníkoch našiel kreatívne riešenie a spojil aktívnu prehliadku a predaj automobilov s veľkolepou show čím vytvoril „najväčší showroom na Slovensku“, kde je ihneď k odberu 20 značiek a 89 modelov pre každého návštevníka.

Úspech vytvorenia „najväčšieho showroomu na Slovensku“ a veľkolepej show nám potvrdili aj ohlasy návštevníkov, ktorých v roku 2014 prešlo bránou výstaviska 135 864 čo je o 24 306 viac ako v roku 2013.

Predaj a registrácia nových automobilov v roku 2014 medziročne vzrástoli o 9% k čomu prispel, tak ako v minulých rokoch aj Autosalón – Autoshow Nitra.

Uvedené skutočnosti dávajú záruku pre úspešnú realizáciu projektu AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2015, 8. – 11. 10. 2015.

Pre milovníkov tuningových automobilov, luxusných športových áut a veteránov sme ako novinku v roku 2015 pripravili „POWER TUNING SHOW“, ktorá sa na Slovensku predstaví po prvýkrát na ploche viac ako 5000 m2 . Sprievodný program podujatia:

Fleet Day – konferencia s testovacími jazdami už po 4-krát v Nitre
Truck Day – konferencia pre autodopravcov
MOTOTV show – ukážky bike trial, mototrial, stunt day, airbrush live a ďalších atrakcií – prezrite si galériu zo Slovak Stunt Day – VIP akcie
Power Tuning show – prehliadka tuningových automobilov, motoriek, luxusných Športových áut a veteránov
Odborný program – stretnutie dodávateľov automobilového priemyslu – konferencia pre servisnú a garážovú techniku, komunálnu techniku pre mestá a obce a ďalšie.

Našim hlavným cieľom je zúročiť skúsenosti z minulých ročníkov a pripraviť čo najlepšie podmienky pre zvýšenia predaja automobilov.

Tešíme sa na stretnutie v Nitre 8. – 11. 10. 2015.

Zuzana Cyprichová
vedúca projektu AutoSalón-Autoshow NITRA 

Comments

comments