CARat Tuning Party 2016

Magický 13. ročník najväčšej, najlepšej, najzábavnejšej a naštýlovejšej letnej akcie! Festival CAR AT TUNING PARTY otvára tradične letnú festivalovú sezónu aj v roku 2016. CAR AT TUNING PARTY je spojenie motorizmu, športu, hudby, tanca, fashion a nekonečnej zábavy. Voľné šprinty, drift taxi, množsvo motoristických atrakcií, profesionálnych pretekov na medzinárodnej úrovni, najlepšie a najvytunovanejšie autá a najkrajšie ženy – to sú hlavné znaky CAR AT TUNING PARTY!

Pre účastníkov sa brány piešťanského letiska otvárajú 10. júna o 12:00 hod. Majitelia platných vodičských preukazov si môžu počas voľných šprintov vyskúšať šprintérsku trať a výkonnosť svojich áut a svoje šoférske schopnosti.

Večerný festivalový program bude opäť plný zvučných mien hip-hopovej scény. Sexy finalistky Miss Carat Tuning zabojujú o prestížny titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku. A napokon sa tuneri môžu až do rána bieleho zabávať na tanečnej párty s renomovanými DJ-mi.

Sobotný deň bude patriť predovšetkým fanúšikom motorizmu. Priamo na zraze prebehne niekoľko pretekov a zaujímavých súťaží. Medzi najväčšie atrakcie patrí určite šampionát driférov a šprintérov. Akčné preteky a exibície tých najlepších z radov profesionálov sú zážitkom, ktorý sa oplatí vidieť na vlastné oči. Pre tých, ktorí preferujú audio tuning, je pripravená súťaž dB Drag, v ktorej sa meria hlasitosť stereo systémov v autách. Kategória Tuning Battle patrí k najatraktívnejším súťažiam na CaTP, kde uvidíte tie najvytunovanejšie, najextravagantnejšie a najzaujímavejšie autá.

A párty pokračuje aj v sobotu! Oslávime úspechy pretekárov a súťažiacich tým  najfantastickejším žúrom! A v noci sa pripravte na nočné drifty!

Najkrajšie autá, exkluzívne moto-vychytávky, absolútny tuning a extravagantné modely áut. K tomu krásne hostesky a množstvo sprievodných atrakcií, ktoré pre Vás organizátori pripravujú.Toto všetko a ešte oveľa viac na akcii roka!!!…vidíme sa…

Viac info na www.carattuningparty.sk.

Ceny vstupeniek:

Do 31. Decembra 2015:
Normálny vstup: 13,- Eur
ZŤP: 6.50 ,-
ZŤPS: 13,-
VIP: 100,-

Od 1. Januára 2016 – 31. Marca 2016:
Normálny vstup: 15,- Eur
ZŤP: 7.50 ,-
ZŤPS: 15,-
VIP: 100,-

Od 1. Apríla 2016 – 8. Júna 2016:
Normálny vstup: 18,- Eur
ZŤP: 9 ,-
ZŤPS: 18,-
VIP: 100,-

Na mieste – 10. Jún – 12. Jún 2016
Normálny vstup: 20,- Eur
ZŤP: 10 ,-
ZŤPS: 20,-
VIP: 100,-

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Comments

comments