IMT SMILE & Lúčnica v Bratislave

Po úspešných zastávkach v Košiciach a v Prahe sa projekt MADE IN SLOVAKIA presťahoval aj do hlavného mesta Slovenska – do Bratislavy.

Projekt Made in Slovakia, spojenie rocku a folklóru, doposiaľ videlo viac než 50 tisíc divákov. Prvá zo štyroch zastávok vynovenej verzie show zožala veľký úspech. Dojatia z atmosféry, ktorú si bratislavskí diváci, na prvom až zo štyroch pripravovaných vystúpení v Bratislave, pripravili pre vyše sto účinkujúcich,  neskrýval ani Ivan Tásler na pódiu a po koncerte v rozhovore priznal: „Bude to vyznievať, že sme to nečakali ale my sme to naozaj nečakali, že to zopakujeme druhý krát a že toľko ľudí bude mať záujem to opäť vidieť.“ Frontman prešovskej kapely neštetril ani slovami chvály na samotných divákov: “Máme divákov akých som si predstavoval…

Viac z rozhovoru sa dozviete vo videu. Okrem videa sme si pre Vás pripravili aj rozsiahlu fotogalériu, ktorú nájdete pod videom.

Show MADE IN SLOVAKIA má svoje pokračovanie v roku 2016 dvomi koncertami na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 9. respektíve 10. januára 2016. Lístky na show nájdete v predpredaji v sieti Ticketportal.

[foogallery id=”9964″]

Comments

comments