CASTING MISS CARAT TUNING – už poznáme semifinalistky!

   Populárna súťaž krásy MISS CARAT TUNING pripravuje ďalší ročník vo veľkom štýle. Počas najväčšieho motoristického festivalu na Slovensku už tradične prebieha aj súťaž krásy, na ktorej sa hľadá najkrajšia reprezentantka motošportu na Slovensku. Súťaž sa od podobných formátov líši najmä tým, že je bez klasických obmedzení, čo sa výšky, váhy, veku, tetovaní, plastických zásahov, stavu manželského, či počtu detí týka. Možno aj práve kvôli tomu je množstvo CARATIEK úspešných a známych nielen v modelingu, ale aj v televíznych projektoch, šoubiznise, či v pracovných odvetviach súvisiacich so svetom módy. Medzi najznámejšie CARATKY patrí nepochybne aj Martina Štetiarová, ktorú práve táto súťaž katapultovala do sveta modelingu a šoubiznisu vo svetovom formáte – Martina získala niekoľko prestížnych svetových titulov v súťažiach krásy, natáča filmy, reklamy a pôsobí ako vyhľadávaná DJ-ka.

Titulom Miss Carat Tuning sa môže popýšiť aj sexi speváčka Mamba (Dáša Šarkózyová), ktorá pripravuje finalistky najmä po pohybovej a choreografickej stránke. Medzi hviezdne tváre tejto súťaže patria tiež “farmárky” Jana Hrmová a Lucia Mokráňová, ktoré v súčasnosti bojujú v reality šou FARMA 7 o finančnú výhru v nehostinných podmienkach drsnej mošovskej prírody. Súťaž krásy je atraktívna aj pre fitnessky, ktoré zviditeľnujú MISS CARAT TUNING najmä v zahraničí. Najznámejšie fitness CARATKY nepochybne sú: Eva Martinková, Sabína Pleváková, Olívia Čambalová, Jana Milová (akuálne 5. najkrajšia fitness bikinárka na svete v súťaži Arnold CLASSIC 2016), Andrea Neumannová ( Miss Carat Tuning ’15) a mnoho ďalších. Súťaže sa zúčastnila aj Monika Šagátová, ktorá zahviezdila aj ako seriálová herečka v seriáli Divoké kone či Vanda Dita Gallo, ktorá patrí medzi najvychytanejšie slovenské modelky a propagátorky zdravej stravy.Tohoročný casting priniesol mnoho príjemných prekvapení. Tým najväčším je určite účasť slečien so zaujímavým pôvodom, či národnosťou. Nechýbala kráska s jamajskými koreňmi, Moldavčanka, Maďarka, krásna Češka, či exotická černoška. Náročnú úlohu správne vybrať z krásnych dievčat mala porota v zložení: Lenka Rakárhlavná organizátorka CAR AT TUNING PARTY/speváčka, Ján Čižniarhudobník ( Horska Chata )/organizátor CAR AT TUNING PARTY, MAMBAspeváčka/Miss Carat Tuning 2010, Kristína Mečkoherečka, speváčka (Lady Colors), Lukáš Adamecspevák (Horska Chata), Alexandra KnapováMiss Carat Tuning 2012, Lenka ZavažanováBODYSLIM, Marek KrajčírJob for models.

Castingu sa zúčastnilo aj niekoľko mamičiek, potetovaných krások, romantických dievčin, zrelších žien, prišli motorkárky, autíčkárky i dievčatá, ktoré to myslia so svojou kariérou seriózne a prostredníctvom tejto súťaže chcú nabrať kvalitné referencie a skúsenosti v oblasti modelingu a fotomodelingu. Druhý casting a zároveň semifinále sa uskutoční 19.marca v hoteli BRATISLAVA, kde sa už definitívne vyberie finálová zostava CARTIEK, ktoré sa predstavia 10.6 – 12.6 2016 na CAR AT TUNING PARTY XIII. Lístky stále v predaji na predpredaj.sk

 

 

 

 

 

 

 

[foogallery id=”12301″]

 


Comments

comments