Klubové parkoviská na CAR at Tuning Party

Najväčší motoristický, tuningový a párty festival CAR AT TUNING PARTY sa opäť blíži a my by sme radi vytvorili komfortné podmienky pre všetky seriózne motoristické kluby, aby sme dali vhodný a štýlový priestor pre všetkých autíčkárov, motoristov a partie kamarátov.

Pokiaľ máte záujem o klubové parkoviko, ohradené plotmi, so zvýšenou SBS službou, na vyhradenom mieste hneď za gastro zónou, treba dať čím skor vedieť organizátorom.

Podmienky klubového parkoviska:

Je potrebné, aby predseda klubu, resp. zodpovedná osoba za vybavenie klubového parkoviska nás kontaktovala na: catp@steelart.sk s požiadavkou vytvorenia klubového parkoviska na CAR AT TUNING PARTY XIII a zároveň nahlásil názov klubu.

Minimálny počet áut v klubovom parkovisku : 45 ( maximálny počet je neobmedzený )

– Klubové parkovisko, resp. plocha je bezplatná

Lístky je potrebné si zakúpiť v predstihu v sieti predpredaj.sk Podľa dohody s predsedami klubov organizátori vytvoria obratom možnosť zakúpiť si lístok do jednotlivých klubových parkovísk priamo na stránke predpredaja a lístok sa bude viazať na ŠPZ auta ( lístok je samozrejme platný, ako vstupenka pre jednu osobu .) Pokiaľ bude v aute viac ľudí, tí si môžu zakúpiť štandardný lístok buď v sieti predpredaj.sk, alebo priamo na mieste. Nakoľko budeme musieť vytvoriť adekvátny a komfortný priestor pre jednotlivé klubové parkoviská, je nutné, aby sme počty áut v klubových parkoviskách mali dopredu ošetrené práve týmto spôsobom. Možnosť vytvorenia KP a zakúpenia si vstupenky do klubového parkoviska je od 1.apríla do 3.júna 2016 !!!

Budeme radi, ak sa klubové parkoviská budú čo najzaujímvejšie brandovať, kreatívne si vyzdobia svoju plochu a budú sa hrdo hlásiť čo najštýlovejšou formou k značke svojho klubu

CAR AT TUNING PARTY ako prvá akcia na Slovensku začala aktívne podporovať klubovú scénu a v tomto ročníku chcú organizátori naše/Vaše klubové parkoviská zefektívniť a najmä sa postarať o komfort a väčšiu bezpečnosť všetkých zúčastnených klubov.

Klubové parkovisko je určené všetkým automobilovým klubom, ktoré spájajú ľudí s rovnakou vášnou – láskou ku autám. Na toto parkovisko sú vždy vpustené iba autá, ktoré patria ku zaregistrovaným klubom. Zmysel tohoto parkoviska je, aby mohli všetci členovia daného klubu parkovať pohromade, stráviť čas na CAR AT TUNING PARTY spoločne a v neposlednom rade sa aj prezentovať ostatným návštevníkom.

Pre najpočetnejší klub je pripravený veľký výherný pohár ako odmena za skvelú organizáciu a fungovanie klubu!

Zdroj: CAR AT TUNING

Comments

comments