FIVA World rally na CARat Tuningu

Najväčší motoristický festival na Slovensku avízuje účasť svetovej legendy! 15-násobný motocyklový svetový šampión a víťaz 122. pretekov Grand Prix, Giacomo Agostini z Talianska sa 11.6. na CAR AT TUNING PARTY predstaví s továrenským motocyklom MV Agusta!

 V dňoch 7.-12. júna 2016 sa na Slovensku pod záštitou Prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, po prvý raz uskutoční celosvetová prehliadka historických vozidiel a motocyklov s názvom FIVA World Rally. Organizátora tradičného podujatia “Zlaté stuhy,” Jána Horňáka nadchla myšlienka, aby sa súčasní motoristi, motošportovci a tuneri stretli s pretekármi a majiteľmi historických vozidiel a spoločne vytvorili dokonalú ukážku vývoja motorizmu a pretekov a tak bude sobotné popoludnie na CAR AT TUNING PARTY patriť okrem štandardných suťaží a motoatrakcií aj okruhovým jazdám a výstave exkluzívnych veteránov a exibíciám legendárnych pretekárov. Okrem fenomenálneho Giacoma Agostiniho sa na okruhu predstaví aj slovenská legenda – Peter Baláž – zaslúžilý majster športu, ktorý patrí medzi najväčšie osobnosti histórie československého motocyklového športu. AGOSTINI FIVA A2:Sestava 1
Už 13. ročník CAR AT TUNING PARTY sa tak stane dejiskom fantastického motoristického lunaparku! Okrem šampionátov v driftoch, šprintoch, súťaží dbDRag a TOTAL DIP TUNING BATTLE, budú mať návštevníci možnosť vidieť dychberúce exibície najlepších slovenských stuntriderovMOTOTVSHOW, kde krkolomné akrobatické kúsky na motorkách môžu pokojne konkurovať aj svetovým špičkám. Organizátori avízujú tiež očakávané nočné drifty, množstvo interaktívnych súťaží, atrakcií a nadupaný festivalový line- up s hviezdami hip-hopovej scény – KONTRAFAKT, MOMO, ZVERINA, ČISTYCHOV, STRAPO, semifinále a finále súťaže RESTART FREESTYLE BATTLE, finále prestížnej súťaže krásy MISS CARAT TUNING, párty s rádiom EUROPA2, In Da Club Stage s EDM setmi známych DJ-ov, množstvo interaktívneho programu a festivalovej zábavy!

Lístky na festival: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5145/car- at-tuning- party-xiii

Comments

comments