Letná sezóna v Piešťanoch otvorená!

Prvá júnová sobota v Piešťanoch patrila Otvorení letnej kúpeľnej sezóny. Niečo krátko po 10:30 odštartoval sprievod z Kúpeľného ostrova cez Sklenný most až po hudobný pavilón v parku, fotografie nájdete na našom Facebooku. Sobotný program vyvrcholil koncertom Emmy Drobnej s kapelou a koncertom kapely DESMOD.

Emma Drobná sa premiérovo aj s kapelou predstavila v Piešťanoch, kde spolu odohrali vyše hodinový koncert, kde zazneli rôzne známe i menej známe cover songy. Po koncerte nasledovala takmer hodinová autogramiáda so všetkými fanúšikmi mladej speváčky z neďalekého Nového Mesta nad Váhom. Tá po úžasnom koncerte a autogramiáde pochválila piešťanské publikum a prezradila, že pripravuje svoj vlastný album.

S minútovým meškaním sa po skončenej autogramiáde Emmy Drobnej na pódiu predstavila kapela Desmod  ako headliner sobotného dňa, ktorý prilákal mnoho divákov. Tí si s frontmanom kapely- Kulym zaspievali tie najznámejšie hity. Kapela si pripravila aj malé prekvapenie pre Romana z Trnavy, ktorého pozvali na pódium aby si zahral, namiesto bubeníka Jana Škoreca, skladbu s názvom Vyrobená pre mňa. Na záver koncertu zaznela aj premiéra songu Anejl a seriálový hit Lavíny.

OLKS - koncerty-73
Comments

comments