Poznáme finalistky súťaže Queen of Golf!

Súťaž Queen of Golf 2016 odštartovala 15.marca konkurzom, ktorý trval až do 30. apríla. Do súťaže sa prihlásilo až 105 dievčat vo vekovej kategórii 14 až 36 rokov. Do semifinále postúpilo 26 dievčat, z ktorých potom organizátori vybrali šťastných 13. Krásky oficiálne predstavili v bratislavskom hoteli Lindner na otváracom evente golfového turnaja Queen of Golf Texas Scramble 2016.

finalistky

Hneď na úvod sa podával uvítací drink Prosecco so špeciálnej Art collection edície design by Noémy. Dievčatá na prvé predstavenie pred médiami obliekla značka iModa.sk, o krásne účesy sa postarali šikovné ručičky kaderníčok so salónu LILIS Beauty salón a o vizáž Lovely Look. Okrem predstavenia krásnych finalistiek súťaže Queen of Golf v rámci programu zahviezdil superstárista Denis Lacho a speváčka Kristína Tran. Trošku dievčatá vyspovedali, možno z nich budú v budúcnosti aj dobrí moderátori.

Queen of Golf_17

Súťaž Queen of Golf je pomerne mladý projekt, tento rok oslavuje svoj tretí ročník, a preto ani na tomto otváracom evente pri príležitosti predstavenia finalistiek, nemohla chýbať torta. A keďže golf nie je len šport pre starších pánov, ale aj šport k lepšiemu zdraviu, na počesť tretieho výročia organizátori zvolili veľmi chutnú ovocnú kyticu z čerstvého ovocia v symbolickom tvare trojky od spol. Chutné kytice.

chutnekytice

Okrem zdravých ovocných kytíc sa podávala aj zdravá voda Aqua Angels Slovakia. Samozrejme nemohla chýbať ani ochutnávka vín, tentoraz sa degustovali skvostné ružové vína z vinárstva Château D´Esclans z francúzskej oblasti Provence, ktoré na Slovensko exkluzívne dováža spoločnosť ILt, s.r.o. a nájdete ich aj v ponuke www.pivnička.sk.

Queen of Golf_2

Finalistky si odteraz veľmi neoddýchnu, lebo už na druhý deň po ich oficiálnom predstavení si to namierili na ihrisko na prvý tréning s golfovým trénerom Samom Valúchom.

Golfový tréner_Samo Valúch

Dokonca v týchto dňoch už majú za sebou ich prvý golfový turnaj, ktorý sa konal v  Golf Clube Welten a tiež už absolvovali profesionálne fotenie portrétových fotiek a photoshooting plaviek značky Relleciga. Samotné finále spojené s galavečerom bude 30. septembra v exkluzívnych priestoroch Penati Golf Resort v Senici.

plagat Queen of Golf

Viac na www.queenofgolf.sk alebo na FB stránke Queen of Golf.

Foto/video: Michal Babčan, Queen agency

Comments

comments