Hlasujte za najkrajšiu Queen of Golf TIP 2016 !

Súťaž o najkrajšiu golfistku Queen of Golf 2016 sa chýli k finále. To sa uskutoční 30.septembra 2016 v exkluzívnych priestoroch golfového klubu  Penati Golf Resort v Senici. Dievčatá si zahrajú golfový turnaj Texas Scramble Queen of Golf 2016 a jedna z nich sa stane kráľovnou golfu pre tento rok.

Do súťaže sa prihlásilo celkovo 105 dievčat a toto je najkrajších 12-násť z nich, ktoré môžete podporiť v hlasovaní  o titul Queen of Golf TIP 2016. Tento titul získa tá finalistka, ktorá v CELKOVOM hlasovaní získa najväčší počet hlasov, čiže hlasy a počty LIKE-ov sa budú spočítavať. Hlasovanie na našej FB page odštartovalo 31.augusta a bude prebiehať až do utorka 6.septembra do 18:00.

1 DOMINIKAFinalistka s číslom 1 – Dominika Krčeková, 19 rokov, Blatná na Ostrove

Vyštudovala cestovný ruch, odmala sa venovala mažoretkám a tiež vyskúšala brušné tance a ako sama povedala, miluje pohyb, čo je vidieť aj na jej krásnej postave. Na prvý pohľad sa môže zdať ako tiché dievča, no cíti sa dobre v spoločnosti ľudí, rada spoznáva nové veci, cestuje a je veľmi komunikatívna. Miluje dobré jedlo, no mäso sa v jej jedálničku nenachádza.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

Finalistka s číslom 2 – Nikol 2 NIKOLŠmahajčíková, 17 rokov, Žilina

Najmladšia finalistka študuje na zdravotníckej škole a v budúcnosti chce pracovať v oblasti farmácie. Jej najväčším koníčkom je móda a jej vášňou nakupovanie. Keď sa práve nenachádza v obchode s oblečením, môžeme ju nájsť na prechádzke v prírode alebo s priateľmi v meste.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

3 MICHAELAFinalistka s číslom 3 – Michaela Holkovičová, 21 rokov, Smolenice

Milovníčka antickej histórie študujúca prekladateľstvo z latinčiny a starogréčtiny obľubuje tiež latinsko-americké tance, cestovanie a spev. Varí rôzne zdravé jedlá, no neodolá napríklad haluškám so slaninkou. Spolu s rodinou vedie občianske združenie, ktoré organizuje rôzne akcie pre deti a mládež. Je najväčším cieľom je byť v živote šťastná.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

4 MONIKAFinalistka s číslom 4 – Monika Fojtíková,21 rokov, Veľké Uherce

Komunikatívna študentka ekonomickej univerzity o sebe povedala, že je tiež veľmi trvdohlavá. Miluje spánok, rada si pozrie dobrý film, vycestuje do neznámej krajiny alebo si zašportuje a výber ponechá na vás. Najviac jej učarovala slovenská a talianska kuchyňa a tiež príprava rôznych typov jedál.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

 

5 LUCIAFinalistka s číslom 5 – Lucia Lavrenčíková, 20 rokov, Necpaly

Usmievavé dievča, ktoré má rado všetky ročné obdobia. Jej odborom je agrobiológia a potravinové zdroje. V lete sa chodí korčuľovať, v zime lyžuje. Má rada zábavu a najviac voľného času trávi so svojimi priateľmi. Ak jej nejaký čas zvýši, zbehne nafotiť pár pekných záberov s fotografom. Snáď ju niekedy v budúcnosti nájdeme na titulke časopisu.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

6 KATAR÷NAFinalistka s číslom 6 – Katarína Brillová, 23 rokov, Bratislava

Zodpovedná, usmievavá a cieľavedomá budúca policajtka sa netají tým, že pochádza z východu, aj keď dlhší čas už býva v Bratislave. Má psíka Carllosa, ktorého zbožnuje. Zaujíma sa o módu, nakupovanie a najmä o topánky. Na svoj životný štýl dbá, keďže sa zdravo stravuje, pravidelne cvičí a rada varí. Vo svojom voľnom čase sa venuje charite, rôznym druhom športov,  spoznávaniu nových miest a využije každú príležitosť, ktorú jej život ponúkne.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

7 SIMONAFinalistka s číslom 7 – Simona Babicová, 24 rokov, Podbrezová

Spontánna, ale zároveň zodpovedná študentka leteckej fakulty sa predovšetkým rada usmieva a je šťastná, ak môže druhým ľuďom zlepšovať náladu. Je veľmi aktívna, často navštevuje fitness a tancuje na párty alebo len tak pre seba. Nemá problém prispôsobiť sa, ak si to situácia vyžaduje.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

8 MĶRIAFinalistka s číslom 8 – Mária Glatzová, 20 rokov, Prešov

Šikovná mladá dáma, ktorá neustále zdokonaľuje svoje jazykové znalosti v oblasti angličtiny, španielčiny, ruštiny a taliančiny. Medzi jej koníčky patrí najmä tanec, plávanie, pozeranie filmov, či už doma alebo v kine. Venuje sa modelingu a tiež móde a všetkému, čo s tým súvisí. Majka nám o sebe prezradila, že veľmi rada a veľmi veľa je, čo na nej vôbec nevidieť. To je snom asi každej ženy.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

9 BARBORAFinalistka s číslom 9 – Barbora Brezinová, 22 rokov, Poprad

Pracovitá a športovo založená Popradčanka žijúca v zahraničí sa aktívne venuje fitness, jumpingu a tiež korčuľovaniu či plávaniu. Rada varí, pečie a nakupuje ale tiež veľa cestuje po svete a poznáva nové zaujímave miesta a nových ľudí. Jej cieľom je byť v živote úspešnou a presadiť sa v tom, čo ju baví a raz vybudovať niečo vlastné.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

10 DIANAFinalistka s číslom 10 – Diana Melichová, 21 rokov, Detva

Športovo založená pracovitá mladá slečna, ktorá miluje zvieratá, najviac psíkov, ktorých ako sama povedala nadovšetko ochraňuje. Vo voľnom čase rada pózuje pred objektívom a tiež má rada výzvy, ktoré ju posúvajú vpred a dodávajú jej silu.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

Finalistka s číslom 11 – Ivana 11 IVANADvorščáková, 21 rokov, Šarišské Michaľany

Ambiciózna a komunikatívna mladá dáma neustále pozitívne naladená a s úsmevom na perách. Nie je divu, že medzi jej záľuby patria adrenalínové športy, zábava a spoznávanie nových ľudí, jedla, kultúr a tradícií. Vďaka modelingu navštívila krajiny ako je Japonsko, India a Taliansko. Dôležitá je pre ňu jej rodina a priatelia.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

12 DĶśAFinalistka s číslom 12 – Daša Jašková, 20 rokov, Veľký Krtíš

Príjemná, komunikatívna a stalé dobre naladená Daška pracuje ako zdravotná sestra na veterinárnej klinike. V budúcnosti by chcela vyštudovať ešte forenznú patológiu.  Keď jej zvýši voľný čas, venuje sa jazdeniu na koni alebo korčuľuje. Veľa času trávi s priateľmi, cestuje a poznáva nové krajiny. Zopár ľudí ju tiež volá Pocahontas pre jej podobnosť so známou rozprávkovou postavou.

Hlasujte za svoju favoritku na FB iHASHTAG.eu priamo TU!

 

Víťazka titulu Queen of Golf TIP získa zaujímavé ceny, akými sú napríklad :
– Lodičky a kabelka od Imoda.sk
– Plavky značky Relleciga
– Personalizované tenisky značky Tikoki
– Darčeková poukážka od kliniki Ave Clinic Bratislava
– Chutná kytica ovocná od Chutné Kytice.sk
– Celodenný vstup do  Aquacity  Poprad
– Šperky značky  Pippa& Jeans Slovakia
– Darčekový balíček od Fann parfumérie
– Trendy gumičky značky Spirali.sk
– Darčekovú tašku s produktami od DM drogéria
– Proteínové produkty značky MaxSport

O finalistky sa počas celej  doby trvania súťaže stará:

  • LILIS BEAUTY SALON – fairstyle

a o dokonalý make-up:

  • LOVELY LOOK – beauty ateliér

 

 

123 456 789 101112

 

 

web finale plagat

Comments

comments