FBC Páv v prvom zápase podľahli Snipers Bratislava

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

V sobotu 10. septembra odštartovala 1. florbalová liga, v ktorej sa premiérovo predstavil aj piešťanský klub FBC Páv na novej palubovke v Diplomat aréne.

Do zápasu lepšie vstúpili hostia, ktorým sa podarilo v 16. minúte prvej tretiny presadiť a dostať sa do jedno gólového vedenia, ktoré netrvalo dlho. Minútu a pól po prvom zásahu sa k spoluhráčovi Chválovi pridal aj Vladimír Roziak a poslal Snipers do dvojgólového vedenia.

pav-snipers-ba-2

V prvej polovici druhej dvadsaťminútovky sa presadil opäť Roziak, o necelé 4 minúty stav na 4:0 pre Snipers zvýšil Michal Koller. FBC Páv sa nevzdal ani za 4 gólového rozdielu a domácemu Jurajovi Polákovi sa podarilo znížiť na 1:4. Na zníženie skóre hostia zareagovali o 2 minúty neskôr, kedy si svoj druhý gól v zápase pripísal Koller. Druhu tretinu uzavrel domáci hráč Polák, ktorý znížil stav na 2:5 necelých 30 sekúnd pred sirénou.

pav-snipers-ba-80

Do záverečnej časti hry vstúpili aktívnejšie domáci hráči, ktorí atakovali hostí a chceli domácej aréne ukázať zvrat v zápase, čo sa žiaľ nepodarilo. Na začiatku tretej časti hry svoj hetrik uzavrel Vladimír Roziak a zvýšil stav stretnutia na 2:6. Pávom sa podarilo znížiť v početnej výhode po góle Hetteša, kedy mu presnú prihrávku na strelu poslal Michal Pazderka. Svoj štvrý gól v zápase vsietil Roziak 11 sekúnd pred koncom zápasu a upravil tak výsledok na konečných 3:7 v prospech Snipers Bratislava.