Romantické vyznanie Lukáša Adamca tehotnej manželke

Rocková skupina HORSKA CHATA prináša nový vietor na slovenskej hudobnej scéne. Po piatich úspešných albumoch, turné na Slovensku i v zahraničí, množstve odohratých koncertov, festivalov a ocenení, prešla táto formácia viacerými zásadnym zmenami.

Tou najvýraznejšou je nepochybne nový headliner, skvelý spevák Lukáš Adamec, ktorý si tak plní svoj dávny sen o poctivej rockovej muzike, vlastných pesničkách, ktoré majú potenciál osloviť širokú verejnosť a koncertoch s nadupanou šou.

Po veľkolepom krste albumu “NEMÁM STRACH,” ktorý sa konal počas DOD Markíza, predstavuje štvorica hudobníkov aj  prvý singel s názvom JEDINÁ. Sympatická výpoveď speváka Lukáša Adamca o láske, ale aj o menej príjemných situáciách v partnerskom živote je adresovaná priamo jeho krásnej manželke Mimi Adamec, ktorá si zahrala v novom videoklipe aj napriek vysokému štádiu tehotenstva.10

Samotný dej videoklipu sa odohráva počas castingu, čo je prostredie veľmi známe najmä Lukášovi Adamcovi, ktorý si konkurzov počas svojej kariéry užil viac než dosť. Vo videoklipe sa chalani z kapely snažia zaujať a ohúriť prísne porotkyne, ktoré si zahrali krásky z tria LADY COLORS ( Kristína Mečko, Lenka LeRa Rakár a Mária Lechmanová), manželka Lukáša Adamca Mimi a ryšavka Dominika Horníková ( 2. Vicemiss Carat Tuning’16). Sympatickú produkčnú stvárňuje Caratka Simona Lukáčová, ktorá sa postarala aj o make-up účinkujúcich.

Nový videoklip HORSKEJ CHATY – JEDINÁ.

Lukáš Adamec, basgitarista Ján Čižniar, gitarista Ivan Matúš a bubeník Miro Liška si natáčanie náramne užívali. Už pred samotným natáčacím dňom absolvovali “žúrku,” na ktorej mali podľa zadania režisérky nafotiť bláznivé párty fotky zo života rockerov. Chalani si túto inštrukciu však vzali až príliš k srdcu a tak sa nakoniec žiadna z fotografií neobjaví vo videoklipe, lebo by to bolo vysielateľné až po 22.hodine, nehovoriac o zásahu policajtov, ktorí museli na miesto akcie prísť až dvakrát, kvôli rušeniu nočného kľudu. No veru, i takýto je život rockerov.

Našťastie, samotné natáčanie prebiehalo bez komplikácii, muzikanti sa do svojich úloh vžili s maximálnym nasadením a ukázali, že sú nielen výborní hudobníci, ale že si zo seba vedia aj poriadne vystreliť.

Text: LeRa
Foto: archív / Livingroom

Comments

comments