Druholigová premiéra Michela Miklíka v Piešťanoch

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Piešťanskí Havrani, ktorý momentálne okupujú druhu priečku v druhej lige,  v sobotu odohrali duel proti tímu z prvej priečky tabuľky – HC Bratislava. V tíme domácich sa predstavil s číslom 19 na drese aj piešťanský rodák a odchovanec klubu Michel Miklík.

Miklík len v nedávnej dobe rozviazal spoluprácu s klubom kontinetálnej hokejovej ligy Slovan Bratislava a tak po 15 rokov sa mohol opäť predstaviť v drese Havranov. ,,Bol to môj prvý zápas v sezóne, ale prvý zápas je vždy taký, kde sa človek hľadá,” priznal dvojgólový strelec po zápase a dodal ,,Je jedno aká je to liga.”

Do zápasu proti prvému tímu aktívnejšie vykorčuľovali domáci hráči, ktorý sa práve dvoma presnými zásahmi Miklíka dostali do vedenia 2:0, čo im dodalo dostatočný kľud na hokejkách. ,,Diváci si určite prišli na svoje, videli nejaké pekné akcie, vyhrali sme s prvým tímom tabuľky tak určite spokojnosť u nás,” zhodnotil zápas Michel Miklík.

 Fanúšikovia domáceho celku sa potešili posilneniu útočných radov, čo spomenul aj Michel po zápase ,,Hranie za Piešťany bolo pre mňa príjemné, veľa ľudí ma tu poznalo a s chuťou som si zahral a to je hlavné.” Avšak druhým dychom dodal ,,Momentálne som tu, ale všetko je v rukách agenta. Zmeniť sa to môže zo dňa na deň.” Čo sa aj stalo a Michel Miklík už 18. okt’bra nastúpi na extarligový duel v drese HC Košice, s ktorými sa dohodol na pôsobení na jeden mesiac.

Akékoľvek použitie fotografií na komerčné učely je prísne zakázané!

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments