Druholigová premiéra Michela Miklíka v Piešťanoch

Piešťanskí Havrani, ktorý momentálne okupujú druhu priečku v druhej lige,  v sobotu odohrali duel proti tímu z prvej priečky tabuľky – HC Bratislava. V tíme domácich sa predstavil s číslom 19 na drese aj piešťanský rodák a odchovanec klubu Michel Miklík.

Miklík len v nedávnej dobe rozviazal spoluprácu s klubom kontinetálnej hokejovej ligy Slovan Bratislava a tak po 15 rokov sa mohol opäť predstaviť v drese Havranov. ,,Bol to môj prvý zápas v sezóne, ale prvý zápas je vždy taký, kde sa človek hľadá,” priznal dvojgólový strelec po zápase a dodal ,,Je jedno aká je to liga.”

Do zápasu proti prvému tímu aktívnejšie vykorčuľovali domáci hráči, ktorý sa práve dvoma presnými zásahmi Miklíka dostali do vedenia 2:0, čo im dodalo dostatočný kľud na hokejkách. ,,Diváci si určite prišli na svoje, videli nejaké pekné akcie, vyhrali sme s prvým tímom tabuľky tak určite spokojnosť u nás,” zhodnotil zápas Michel Miklík.

 Fanúšikovia domáceho celku sa potešili posilneniu útočných radov, čo spomenul aj Michel po zápase ,,Hranie za Piešťany bolo pre mňa príjemné, veľa ľudí ma tu poznalo a s chuťou som si zahral a to je hlavné.” Avšak druhým dychom dodal ,,Momentálne som tu, ale všetko je v rukách agenta. Zmeniť sa to môže zo dňa na deň.” Čo sa aj stalo a Michel Miklík už 18. okt’bra nastúpi na extarligový duel v drese HC Košice, s ktorými sa dohodol na pôsobení na jeden mesiac.

Akékoľvek použitie fotografií na komerčné učely je prísne zakázané!

Comments

comments