EDMANIA nesklamala

Pred blížiacimi sa Vianocami a sviatkami, si fanúšikovia trance & house music splnili predčasný darček tým, že navštívili v piatok 9. decembra už 2.ročník indoorového festivalu elektronickej hudby pod názvom EDMANIA, ktorý bol plný očakávania a prekvapení.

Veľkým prekvapením bolo hlavne to, že niečo pred pol nocou nastal stav, že vypredali na vstupe všetky lístky! Miestom konania tradične bolo trenčianske výstavisko EXPO Center. O 19:00 zazneli prvé hudobné tóny na oboch stage, ktoré boli pod zastúpením dvoch významných a prestížnych vydavateľstiev ARMADA MUSIC a DOORN RECORDS

Počas celej noci sa na pódiách vystriedalo 23 DJs: Sander Van Doorn, Firebeatz, Matisse & Sadko, Curbi, Julian Jordan, Redondo, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Jochen Miller b2b Husman, Jerome Isma-Ae, Alexander Popov, Protoculture, David Gravell, Driftmoon b2b ReOrder, Drahosh, Manene, Nick Hardin, Lady A, Martin Michniak a Soul Mirror.

Pre návštevníkov boli prichystané bary, šatňa, oddychové a zábavné zóny, stánky so suvenírmi, catering a vonkajšie vyhrievané stany, dokonca bola zabezpečená aj kyvadlová doprava zo železničnej stanice. Bohatým zážitkom bol určite aj masívny zvuk a svetelné efekty na oboch stage, dopĺňané konfetami a CO2 delami, veľkými LED stenami a dekoráciami. Záver festivalu bol o 6-tej hod. rannej a ten kto ešte vládal, mohol ísť na after party do No.33 Club.

Tešíme sa na ďalší ročník EDMANIA.

Comments

comments