EDMANIA nesklamala

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Pred blížiacimi sa Vianocami a sviatkami, si fanúšikovia trance & house music splnili predčasný darček tým, že navštívili v piatok 9. decembra už 2.ročník indoorového festivalu elektronickej hudby pod názvom EDMANIA, ktorý bol plný očakávania a prekvapení.

Veľkým prekvapením bolo hlavne to, že niečo pred pol nocou nastal stav, že vypredali na vstupe všetky lístky! Miestom konania tradične bolo trenčianske výstavisko EXPO Center. O 19:00 zazneli prvé hudobné tóny na oboch stage, ktoré boli pod zastúpením dvoch významných a prestížnych vydavateľstiev ARMADA MUSIC a DOORN RECORDS

Počas celej noci sa na pódiách vystriedalo 23 DJs: Sander Van Doorn, Firebeatz, Matisse & Sadko, Curbi, Julian Jordan, Redondo, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Jochen Miller b2b Husman, Jerome Isma-Ae, Alexander Popov, Protoculture, David Gravell, Driftmoon b2b ReOrder, Drahosh, Manene, Nick Hardin, Lady A, Martin Michniak a Soul Mirror.

Pre návštevníkov boli prichystané bary, šatňa, oddychové a zábavné zóny, stánky so suvenírmi, catering a vonkajšie vyhrievané stany, dokonca bola zabezpečená aj kyvadlová doprava zo železničnej stanice. Bohatým zážitkom bol určite aj masívny zvuk a svetelné efekty na oboch stage, dopĺňané konfetami a CO2 delami, veľkými LED stenami a dekoráciami. Záver festivalu bol o 6-tej hod. rannej a ten kto ešte vládal, mohol ísť na after party do No.33 Club.

Tešíme sa na ďalší ročník EDMANIA.

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments