Markus Schulz OPEN to CLOSE – 10.2.2017 – SaSaZu

Po vypredanej open-to-close akcii v minulom roku sa Markus Schulz vracia späť do pražského klubu Sasazu, aby predviedol maratónsky set.

Očakávame sedem hodinovú (alebo dlhšiu) hudobnú cestu naprieč rôznymi štýlmi dotýkajúucich sa tmavého a temného trance, progressive trance, tech-trance a techna, ktoré budú zmiešané do tým najčšistejším spôsobom.

Po celú noc bude na stage-i jedine legenda Markus Schulz a predstaví sa v 3 rozdielných fázach. Najprv ako warm-up DJ, začne pomalším tempom, ktoré bude gradovať pokiaľ sa nedostane do miesta pre headlinera, ktorý vystupuje zvyčajne pre nám známych setoch Marka Schulza. V tretej časti sa zmení v after-hour DJ-e, ktorý naservíruje tvrdý a tajomný set označovaný ako “králičia nora”  a ukončí cestu výberom najlepšieho tracku v jeho “unicorn slayer” štýlu.

Predpoklad organizátorom vraví, že akcia OPEN TO CLOSE s Markusom bude znovu veľmi špeciálna a preto organizátori odporúčajú si zakúpiť vstupenky v predstihu.

Vstupenky sú v predaji v sieťach TICKETPORTAL: http://bit.ly/MS17_tix

ZÁKLADNÁ VSTUPENKA – 599 Kč / 699 Kč
ZTP/P vozíčkár + doprovod – 499 Kč + 1 Kč (ZTP/P má prístup iba do prízemia klubu Sasazu) rezervace (@) ticketportal.cz
VIP VSTUPENKY – 999 Kč / 1099 Kč
VIP STÔL LOUNGE – 20.000 Kč (zahrnuje 8x VIP vstupenku a 10.000 Kč konzumaci)
VIP STÔL BALKON – 25.000 Kč (zahrnuje 10x VIP vstupenku a 15.000 Kč konzumaci)

V prípade zájmu o VIP stolek nás kontaktujte na: info@unitedmusic.cz

VIP vstupenky (omezené množství) zahrnují: oddělený VIP vchod do klubu, VIP toalety a přístup na VIP balkon a lounge se sezením a skvělým výhledem na představení.

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let!

Comments

comments