Smola a Hrušky s novým turné aj v Trnave

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Smola a Hrušky vyrazili na svoje doteraz najväčšie slovenské turné pod názvom 20 ROKOV TOUR. Vo štvrtok 16. februára 2017 to všetko odštartovalo v bratislavskom Ateliéri Babylon, kde zároveň pokrstili aj nový album “Čiernobiely“. Krstným otcom bola legenda slovenskej hudobnej scény a jeden zo zakladateľov známej skupiny ELÁN, spevák a hudobník Jožo Ráž.

Smola a Hrušky na tomto koncertnom turné predstavia spomínaný nový album, novú show a exkluzívny koncertný program. Turné sa koná pri príležitosti 20. výročia pôsobenia kapely na česko-slovenskej hudobnej scéne a odštartuje oslavy, ktoré budú pokračovať počas celého roka 2017. Nový album a nový merchandise kapely si fanúšikovia môžu objednávať cez ich oficiálny shop alebo na každom z koncertných turné.

Nahliadli sme aj my na prebiehajúce turné a prinášame fotoreport z trnavského City Clubu, kde v piatok 17. februára rozprúdili dav fanúšikov. Hosťom bola česká kapela Fast Food Orchestra, ktorá svojimi pesničkami s prvkami reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu alebo breakbeatu, rozohriala plniaci sa club.

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments