CityFest odštartuje kultúrne leto v Piešťanoch, chystá viaceré novinky

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Mestský festival CityFest je už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho leta v Piešťanoch a každoročne do centra priláka tisíce návštevníkov. Organizátori, ktorými sú B&R Group a Agentúra Crea v spolupráci s Mestom Piešťany opäť premenia Námestie slobody a Rázusovu ulicu na areál v ktorom vyrastie festival a predstaví sa v ňom množstvo kapiel a interpretov. Ich mená zatiaľ síce ešte nezverejnili, ale sľubujú, že festival bude ako po minulé roky pestrý a plný skvelej hudby a zábavy.

„Našim cieľom je, aby mesto žilo. CityFest je mestský festival, v inej lokalite než v centre Piešťan, si ho nevieme predstaviť,“ hovorí Ján Románek z B&R Group. Podľa jeho slov mal CityFest 2016 mimoriadnu odozvu a na Námestí slobody vládla neopísateľná atmosféra.

Tohtoročnou novinkou bude uzatvorený areál, ktorý má zvýšiť bezpečnosť návštevníkov a symbolické vstupné. Táto novinka bude ako reakcia na pretrvávajúce problémy z predošlých ročníkov keď niektorí ľudia ignorujú bezpečnostné pokyny a napriek všetkým upozorneniam nosia do areálu sklené fľaše a ako organizátor musíme na túto skutočnosť reagovať a urobiť všetko pre bezpečnosť návštevníkov.

Cieľom organizátorov je, aby CityFest opäť bavil ľudí minimálne ako tomu bolo v predošlých ročníkoch. Na podujatie, ktoré sa uskutoční 26 a 27. mája preto už teraz všetkých pozývajú a v najbližších týždňoch sľubujú zverejniť mená všetkých potvrdených interpretov. Fanúšikovia dobrej hudby sa majú na čo tešiť.

PR

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments