FESTIVALOVÉ LETO UKONČÍ TRADIČNE LODENICA

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Ako je zvykom ani toto leto to nebude nikam a piešťanské festivalové leto ukončí tradičný festival Lodenica. Festival otvorí svoje brány areálu autocampingu na piešťanskej Lodenici už vo štvrtok.

Pripravený je bohatý program na hlavom stagei v prvý deň fstivalu, kde sa predstavia kapely ako Poutnici, Jaroslav Samson Lenk, Pacifik, Fešáci ale i Taxmeni. Vo štvrtok je taktiež pripravený Country Bál Grajciar. Piatkový program odštartuje na Lodenica scéne niečo pred 15 hodinou Kornel Kadlubiak Band, okrem niech sa predstavia aj Žobráci či Allan Mikušek, Jana Kirschner, František Nedvěd a Tie break, Creedence Clearwater Revived, RObert Křesťan a druhá tráva a piatkový progrma ukončí Ivan Mládek a Banjo band. Záverečný sobotný program odštartuje o druhej hodine poobede Edo Klena a Klenoty, ale vystúpia aj Bukasový masív, Korben Dallas, Lucia Briestenská a Peter Luha, Kamelot. Predstaví sa aj Peter Nagy s kapelou Indigo, po nich vystúpi Drupi, Lenny, Otava Yo a záverečnú bodku za letnou festivalovou sezónou na Lodenica scéne dá piešťanská kapela Slniečko.

Okrem bohatého programu na Lodenica scéne ja pripravený aj doobedný program na Lodenička scéne, kde sa predstavia Mysami, Pacifik, Svata voda či Plamene, Divozel, Nugget. V prestávkach sa môžete naučiť Country Tance. Pripravená je i Komorná scéna, kde sa predstaví viac ako 30 interpretov ako napríklad Láďa Zítka, Jana Štrefličková, kapela Divozel, Juraj Maxián + Exfónia.

Je sa naozaj načo tešiť. Podujatie začína pre všetky zakúpené permanentky už vo štvrtok 31.8. Cena permanentky je 20 €. Ale je možné si zakúpiť aj jednodňovú vstupenku (v predaji 1.9. a 2.9.) za 17 €

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments