Nitrianska Corgoň Slížovica 2017

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

V netradičný deň – pondelok 28. augusta 2017, ktorý nieje bežne vytýčený na festivaly – sa konal už po 6-ty krát festival CORGOŇ SLÍŽOVICA. Dôvod bol jasný = v utorok bol štátny sviatok 🙂

Množstvo prevažne mladých fanúšikov prišlo zároveň aj osláviť 25. narodeniny skupiny Horkýže Slíže na ich vlastnom festivale. Tento rok bol výnimočnejší aj tým, že kapely vystupovali striedavo na 2 pódiách, ktoré sa nachádzali neďaleko od seba v areáli miesta konania festivalu, čiže autocvičisko SPU na Akademickej ulici v Nitre.

Prvé hudobné tóny zazneli už o 14:00 a počas celého festivalu vystúpili kapely:
HORKÝŽE SLÍŽE
VIDIEK
O.B.D.
VISACÍ ZÁMEK (CZ)
ZOČI VOČI
BIJOUTERRIER
KONFLIKT
VRBOVSKÍ VÍŤAZI
ZAKÁZANÝ OVOCE (CZ)
DR.ZETOR
ALONE
DITURVIT
RANNÁ NEVOĽNOSŤ
REPLAY
LAPÁŠANKA

Medzi vystúpeniami robili moderátori Rádia Anténa Rock súťaže pre odvážnych účastníkov z publika, ako napríklad najrýchlejšie vypitie piva a aj obdarovávali jasajúci dav s prezentačnými predmetmi .

Počas vystúpenia najhlavnejšej hudobnej formácie večera – Horkýže Slíže, pokrstili ich úplne horúci nový album s názvom “Pustite Karola“, na ktorom sa nachádza 13 songov. Krstným otcom sa stal organizátor festivalu Julo Viršík.

A to si už človek myslel, že týmto krstom je koniec prekvapeniam a to veru nebol. Po presune davu k druhému pódiu, kde poslednou kapelou festivalu boli chalani zo Zoči Voči, sa odohralo aj uskutočnenie výzvy Rádia Anténa Rock – “Hecni sa!“. Moderátor SiFon a poslucháč Mário spolu s kapelou zahrali a zaspievali pieseň “Pozri sa na seba“.

Pozrite si zachytenú atmosféru na fotkách a už sa určite všetci tešíme na ďalší ročník 🙂

 

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments