DESMOD s Teatro setom vypredal Piano club!

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Vo štvrtok večer sa vo vypredanom Piano klube predstavila kapela DESMOD, ktorá predviedla svoju show – svoj Teatro set.

Koncert odštartoval komorne, no končil stand-upom vypredaného klubu. Kapela zvolila do svojho playlistu 16 skladieb a 2 prídavky. Práve prídavky V dolinách  a Čardáš dvoch sŕdc takmer celé odspievalo trenčianske publikum. Kapela sa predstavila v zložení frontman – Kuly, gitara – Richard Synčák, bassgitarista – Dušan Minka, klávesy – Martin Cibuľka, bubeník Ján Škorec, nový člen kapely gitarista – Rasťo Toman svoje zastúpenie v kapele malo aj nežné pohlavie – v podobe krásnej speváčky, vokalistky Marty Ďumbalovej.

 

Kapela predviedla aj staršie piesne upravené do unplugged verzie, ale aj piesne z ich aktuálneho albumu, ktorý nesie názov MOLEKULY ZVUKU. Zaznel aj singel Pár dní– práve túto pieseň mal možnosť si s Kulym na pódium zaspievať fanúšik, ktorý to zvládol nad očakávania fanúšikov.

 

O skvelú atmosféru koncertu sa staral aj „moderátor“, Ktorým bol osobný manážer Kulyho – Michal Malicher. Ten mal pripravené rôzne kulisy ako napríklad pri piesni Vyrobená pre mňa, to boli kreslá, imitácia krbu a údajne varené vínko. Tieto kulisy boli pripravené pre náhodný pár z radu fanúšikov, ktorí si mohli užiť práve pieseň o láske priamo zo stage-u.

 

 

Takmer dvojhodinovú show ukončila kapela prídavkami V dolináchČardaš dvoch sŕdc a rozlúčila sa s trenčianskym klubom výdatným potleskom za standing-ovation

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments