Trio LADY COLORS prichádza s prvým singlom a krásnym videoklipom

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Sú krásne, talentované, úspešné a spoločne tvoria jedinečnú spevácku formáciu, ktorá ohuruje vzhľadom, eleganciou, fantastickými hlasmi a príjemnou energiou.

Farebnosť ich vlasov len podčiarkuje výnimočnosť tria LADY COLORS, ktoré tvoria herečky a speváčky: LeRa Lenka Rakár, Kristína Mečko a Mária Lechmanová. Všetky tri sa naplno venujú svojim kariéram v divadlách, filmoch, muzikáloch, kapelách, či populárnych televíznych seriáloch a projektoch. Prioritou však ostáva originálne trio LADY COLORS, ktoré funguje takmer dva roky. Pôvodne bola táto skupina založená ako eventový formát bez ambícii tvoriť vlastné piesne. To sa však zmenilo, keďže sa speváčky rozhodli posunúť sa v rámci popmusic aj do ďalšieho levelu a získať si fanúšikov svojou tvorbou.

Kristína a LeRa sa okrem iného venujú a písaniu pesničiek a spolu s renomovanými hudobníkmi a producentami sa pustili do svojich autorských vecí. Medzníkom medzi ich doterajším fungovaním a prvým autorským albumom je nepochybne ich prvý singel, ktorý je slovenskou verziou legendárneho hitu maďarskej rockovej skupiny OMEGA – Gyöngyhajú lány. Pesnička bola pôvodne plánovaná ako ďalší cover na objednávku klienta v pôvodnom a teda maďarskom znení. Producent Matúš Ferko vytvoril krásnu hudobnú verziu skladby, čo motivovalo LeRu k napísaniu slovenského textu. A veci nabrali rýchly spád. Speváčky vlastne ani nemohli otáľať, nakoľko bola ryšavka Majka počas nahrávania skladby v radostnom očakávaní a počas nakrúcania videoklipu dokonca mesiac pred pôrodom. Dnes sa už teší z krásnej zdravej dcérky Viktórie a spoločne s kolegyňami aj so spolupráce so skupinou OMEGA, ktorú nová verzia ich hitu úplne nachla a z vlastnej iniciatívy oslovila dievčatá na spoluprácu.

LADY COLORS si priamo s OMEGOU zaspievajú na ich najväčšom slovenskom koncerte 16.12. v košickej STEEL Aréne. Tomuto sa povie – šťastná ruka pri výbere vhodného coveru! Sympatickým Colorskám držíme palce a už teraz sa tešíme na ich ďalšiu, tentokrát už kompletne vlastnú tvorbu.

Videoklip ZNÁMA PIESEŇ

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments