Casting MISS CARat Tuning 2018

Miss Carat Tuning je prestížna súťaž ženskej krásy, šarmu a sexappealu, ktorá patrí medzi najúspešnejšie, najobľúbenejšie a najštýlovejšie súťaže krásy na Slovensku. Veľká mediálna podpora, jedinečný finálový show program a pozitívne odozvy širokej verejnosti robia z Miss Carat Tuning originálnu open air akciu medzinárodného charakteru.


Zabojuj na castingu o pozíciu finalistky MISS CARAT TUNING 2018 !!! Nepremeškaj svoju šancu a staň sa najkrajšou reprezentantkou motoristov na Slovensku. Na CARATKY čaká náš nadšený tím, profesionálne fotenie, nezabudnuteľné finále počas najväčšieho hudobno-motoristického festivalu CAR AT TUNING PARTY, množstvo hodnotných cien a tá najlepšia vstupenka do sveta modelingu a šoubiznisu. 18.marec, hotel BRATISLAVA, od 13:00 – 18:00. Vítané sú všetky krásky, ktoré by chceli zabojovať o titul najkrajšej motoreprezentantky na Slovensku!

Online registrácia : http://www.carattuningparty.sk/prihlaska-na-casting/  alebo príď na poslednú chvíľu bez registrácie, porota ta isto veľmi rada uvidí .

Ak ťa zaujíma ako to na takom castingu prebieha určite ťa zaujme trailer z minulého ročníka

 

A v neposlednom rade treba vidieť aftermovie z minulého ročníka .

 

Comments

comments