HOT NEWS ! ! ! Car at Tuning Party XV. 2018

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Car at Tuning Party XV. 2018 už  po 15. krát  klope na brány piešťanského letiska.

Dvojdňový motoristický festival otvorí svoje brány  15. júna o 12 hodine.

Už v piatok na majiteľov platných vodičských preukazov čakajú voľné šprinty na ¼ míle a tréningy driftérov z celého Slovenska ale aj zahraničia.

Nebude chýbať InDa Club stage s našlapaným LINE-UPom, kde 10 DJ´s bude valiť EDM, FUTURE HOUSE, TRANCE, TECHNO a DRUM AND BASS so všetkým, čo k tomu patrí do skorých ranných hodín. Pripravená bude fire show či CO2 show a vraj sa môžeme tešiť aj na prekvapenie! Na tomto stage-i zaznejú známe mená slovenskej scény elektronickej hudby ako Lukas DaLoop, Johnny de City alebo Velké Veci a ďalší .

 

V piatok podvečer na hlavnom stage-i si svoje premiérové vystúpenie na CAR at TUNING PARTY odbije raper Kali, taktiež sa predstaví Majself. Nebol by to Car at Tuning ak by chýbalo piešťanské hip-hopové trio Kontrafakt v zložený Ego, Rytmus, Anys .

 

O korunku kráľovnej motoristov sa bude uchádzať vo finále Miss Carat Tuning 2018 finálová desiatka krások. Finalistky sa počas večera predstavia v troch prehliadkach a o víťazkách rozhodne porota v zložený známych osobností slovenského šoubiznisu. Čerešničkou na torte bude Night Drift Exhibiton v podaní slovenskej drifterskej špičky .

 

Počas sobotného dňa vyvrcholia motoristické súťaže o najkrajšie auto v rámci Cars Fans Cup, ktorá patrí k najatraktívnejším na CaTP, taktiež spoznáme auto s najlepšou a najvýkonnejšou audio sústavou v súťaži Audio Cup Slovakia. Spoznáme šampiónov v šprinte na ¼ míle vo viacerých kategóriách do ktorých sa môže zaregistrovať každý a nebudú chýbať ani finálové battle drifterských špeciálov. Zároveň prebehne vyhodnotenie najpočetnejšieho a najštýlovejšieho klubového parkoviska.

 

Mužskému pohlaviu by nemal uniknúť ani sexy car wash alebo autogramiáda s finalistkami Miss Carat Tuning.

Počas celých dvoch dní budú psychopati v tom najlepšom slovazmysle z MOTOTV show predvádzať stuntriderske kúsky a pokúsia sa o ďalší Slovenský rekord.

 

Toto všetko Vás čaká na najväčšom motoristickom festivale Car at Tuning Party XV. 2018 počas dvoch dní na piešťanskom letisku v dátume 15. – 16. Júna 2018.

 

Vstupenky dostupné: http://bit.ly/chcem_listok_na_CARAT

Info na: http://www.carattuningparty.sk/

Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/164932860876768/

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments