Speváčky z tria LADY COLORS predstavujú dojímavý videoklip

 

 

 

Trio LADY COLORS prekvapuje prvým autorským singlom. Dramatická a emotívna balada v angličtine prináša recept, ako sa vysporiadať so stratou blízkeho človeka. Autorkou hudby i textu je tmavovlasá členka skupiny, Kristína Mečko, o aranžmány sa postarala blondínka LeRa a dvorný producent tria Matúš Ferko – Ien Echo. Dievčatá nahrávali v známom bratislavskom štúdiu Pulp. Skladbe dodáva nezameniteľnú charizmu emotívne violončelo Slavomíra Repaského. Bicie nahrával Tomáš Hríbik, o gitary sa postaral Matej Turcer a produkciu zastrešil Jakub Hríbik. Okrem Kristíny a LeRy je súčasťou tria ryšavka Mária Lechmanová. Speváčky sa v tomto zoskupení realizujú už tretí rok. Pôvodný zámer skupiny bol fungovať ako eventový formát a teda spievať prevzaté svetové hity vo vlastných aranžmánoch.

Množstvo koncertov a vystúpení a v neposlednom rade i nedávna veľkolepá spolupráca s maďarskou legendárnou skupinou OMEGA, ktorej vďaka slovenskej verzii ich najväčšieho hitu Gyöngyhajú lány ( Známa pieseň : https://www.youtube.com/watch?v=qzTpYiD54QE ) hosťovali na poslednom košickom koncerte v STEELARÉNE a dokonca aj na ich megakoncerte pri príležitosi ich 55. výročia ako jediní hostia zo Slovenska, priviedol speváčky k túžbe zdolať ďalšiu métu, a to tvoriť vlastné autorské piesne.

Trio LADY COLORS púta vizuálne atraktívnou kombináciou speváčok s rôznymi farbami vlasov a  fanúšikov zaujme aj vydarená harmónia ich hlasov, ktorá predurčuje túto skupinu na zaujímavú a úspešnú kariéru. Rusovlasá študovaná speváčka Majka s jasným popovým sopránom, energická blond rockerka LeRa s nezameniteľným “drajvom” a tajomná altová diva, brunetka Kristína, sa jednoducho našli.

Pieseň “My Recipe” napísala Kristína v období, keď sa vyrovnávala so smrťou milovaného dedka, ktorý bol pre ňu veľmi dôležitý najmä v období dospievania. Keď pieseň zaspievala LeRe, tá hneď začala konať. Oslovila najlepších hudobníkov, nahrávacie štúdio a v neposlednom rade aj šikovného režiséra Marca Procházku, ktorý dal tejto zaujímavej piesni vizuálnu podobu.

Dojímavý videoklip, v ktorom speváčky stvárňujú príbehy veľkých lások, netušiac, že ich vyvolený má rozpracovaných niekoľko vzťahov súbežne, končí tragicky so zaujímavou bodkou v závere príbehu. A my len podotýkame, že hlavná pointa videoklipu a teda rozuzlenie tragédie bolo natáčané naozaj veľmi autenticky a ryšavka Majka je dnes šťastnou mamičkou dcérky Viktórie.

 

Videoklip MY RECIPE

Comments

comments