Tradičné Hody Trebatice majú za sebou ďalší úspešný ročník

sTradičné Trebatické hody sa konali na motokárovej dráhe v obci Trebatice. Slnečné augustové počasie prilákalo niekoľko tisícom návštevníkov.

Dvojdňový program hodov odštartovala kapela Družina, ktorú vystriedala Slobodná Európa. Jedným z headlinerov piatkového programu bola aj česká speváčka Petra Janů, ktorá sa predstavila s kapelou Amsterdam.

Po populárnej hudbe stage patril hiphopovej scéne, ktorú hájil Majk Spirit. Na svoje si prišla najmä mladšia generácia, ktorá odrapovala celú takmer hodinovú show spolu s Majkom Spiritom.

 

HipHop vystriedal rock v podaní slovenskej kapely Desmod. Frontman kapely Kuly spolu s ostatnými členmi kapely si pripravili pre trebatické publikum prierez ich hudobnej tvorby, v ktorom nechýbali stáre známe hity ako To nie je možné, Pár dní alebo  … na tebe závislý či novinky Chýbanie alebo Nevrav mi aký som  z ostatného albumu Molukuly zvuky. Nechýbala ani báseň Vŕba v podaní Kulyho

 

Po kapele Desmod v rockovom štýle pokračovala aj kapela NO NAME so spevákom Igorom Timkom. Po ich vystúpení piaktový program ukončil Bystrík Band a o zábavu do skorých ranných hodín sa postaral DJ Separatik.

Hudobný program pokračoval aj v sobotu, kedy sa na stagei predstavila kapela Metalinda, Zuzana Smatanová či britská kapela Racey. Hudobný program festivalu ukončila kapela Zoči Voči.

Comments

comments