Tradičné Hody Trebatice majú za sebou ďalší úspešný ročník

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

sTradičné Trebatické hody sa konali na motokárovej dráhe v obci Trebatice. Slnečné augustové počasie prilákalo niekoľko tisícom návštevníkov.

Dvojdňový program hodov odštartovala kapela Družina, ktorú vystriedala Slobodná Európa. Jedným z headlinerov piatkového programu bola aj česká speváčka Petra Janů, ktorá sa predstavila s kapelou Amsterdam.

Po populárnej hudbe stage patril hiphopovej scéne, ktorú hájil Majk Spirit. Na svoje si prišla najmä mladšia generácia, ktorá odrapovala celú takmer hodinovú show spolu s Majkom Spiritom.

 

HipHop vystriedal rock v podaní slovenskej kapely Desmod. Frontman kapely Kuly spolu s ostatnými členmi kapely si pripravili pre trebatické publikum prierez ich hudobnej tvorby, v ktorom nechýbali stáre známe hity ako To nie je možné, Pár dní alebo  … na tebe závislý či novinky Chýbanie alebo Nevrav mi aký som  z ostatného albumu Molukuly zvuky. Nechýbala ani báseň Vŕba v podaní Kulyho

 

Po kapele Desmod v rockovom štýle pokračovala aj kapela NO NAME so spevákom Igorom Timkom. Po ich vystúpení piaktový program ukončil Bystrík Band a o zábavu do skorých ranných hodín sa postaral DJ Separatik.

Hudobný program pokračoval aj v sobotu, kedy sa na stagei predstavila kapela Metalinda, Zuzana Smatanová či britská kapela Racey. Hudobný program festivalu ukončila kapela Zoči Voči.

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments