Vypredaný trnavský Amfik s IMT Smile zažil neopísateľnú atmosféru

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Trnavský Amfík patril vo štvrtok 9. augusta fanúšikom kapely IMT Smile. Tá vo vypredanom amfíku predviedla svoju show z ich nedávnej Amfík tour, ktorou vypredali mestské amfiteátre.

Kapela show odpálila songom Mám krásny sen, a ten sen trval viac jak 2 hodiny. Čo určite netrvalo dlho bolo rozospievanie celého amfíku. Takmer 2 000 ľudí stačilo započuť prvé tóny druhej piesne tracklistu – Nedá sa újsť.

To, že sa trnavčania pripravili naozaj na výbornú dokazovali pri každej piesne, ktorá zaznela z pódia. Skvelú atmosféru, z ktorej bol dojátý aj sám frontman kapely Ivan Tásler dotváral aj prijemný priestor trnavského amfíku. Fanúšikov prešovskej kapely z nálady nevyviedol ani krátky výpadok jeden fázy elektrického prúdu, ktorý odstavil mikrofóny a klavír. Oprava netrvalo dlho a show pokračovala v ešte lepšej atmosfére.

K skvelej show patria aj tanečky o tie sa postaral sám Ivan, ktorý zabavil publikum, ktoré ho v tom nenechali samého a pridali sa k nemu. Jak býva tradíciou fanúšikom nestačila takmer 2 hodinová show a pýtali si prídavky. Tie prišli! A boli rovno dva…

Mohlo by vás zaujímať

Páči sa ti článok? Zdieľaj ho!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneBuffer this pagePrint this page

Comments

comments