CELEBRITNÉ KRÁSKY ODETÉ V LUXUSNÝCH RÓBACH na charitatívnej módnej show

Keď sa známi ľudia angažujú pre dobrú  vec a charitu spoja s módnou prehliadkou nádherných šiat, skvelou zábavou a pútavým sprievodným programom, nemôže z toho vzniknúť nič iné, ako ďalší úžasný večer v štýlových priestoroch OLYMPIC CASINO CARLTON.

Organizátori si dali naozaj záležať a pripravili akciu, ktorej sa zúčastnilo množstvo zaujímavých a známych ľudí, ktorí si výbornú atmosféru užívali až do skorých ranných hodín.

LeRa v prekrásnych šatách z dielne Natasha Azariy šarmantne a s noblesou odmoderovala celý event a  tiež si zaspievala titulnú pieseň “Shallow” z filmu “Zrodila sa hviezda” s hlavným hosťom podujatia, Palim Drapákom, s ktorým pripravujú svoj autorský rockový duet a toto bola prvá verejná premiéra ich “drajvových” hlasov. S manželom si zaspievala aj Janette Drapáková nestárnuci hit “Každá trampota má svou mez.” Temperametná blondínka si vyskúšala aj rolu modelky a spolu s krásnymi kolegyňami odprezentovali aktuálnu kolekciu značky EWA MÓDA, ktorú zastupuje čerstvo vydatá Eva Zelníková Strážnická, ktorá sa zviditeľnila aj ako súťažiaca deviatej série reality show FARMA v televízii Markíza. Prítomných hostí šokovala ružovou farbou vlasov, ktorá sexy blondínku zmenila na extravagantnú femme fatale. Medzi predvádzajúcimi celebritami sa blysli tiež herečky a speváčky Katarína Ivanková, Lenka Machciníková a Broňa Kováčiková. Skvelú postavu  predviedla aj Ivana Regešová, ktorá nedávno excelovala v markizáckej show Tvoja tvár znie povedome, no aj napriek nabitému diáru si našla čas a podporila krásny zámer akcie. Rozprávkovo krásnu majiteľku lifestylového magazínu PLAYBOY, Barboru Hrubanovú, prišiel podporiť aj jej novomanžel Johnny Kortis, ktorý v sprievode sexy playmatiek slávnostne pokrstil aktuálne číslo najznámejšieho pánskeho časopisu. Profesionálne modelky a tváre mnohých fashion značiek Soňa Štefková a Lucia Slaninková dopĺňali zostavu celebritných dám. Vrcholom módnej šou bola nepochybne luxusná a nadčasová kolekcia prekrásnych spoločenských a svadobných šiat značky Natasha Azariy, ktorá zožala neutíchajúci potlesk a obdiv prítomných dám i pánov. O perfektný make-up účinkujúcich sa postarala známa vizážistka Lusy Slezáková a hairstylista Vladimir Lekar im vyčaril krásne účesy. Hostí zahriala svojou ohňovou a svetelnou show fakírka Kristína Slováková. Svoj knižný debut “Mólo našich životov” predstavil sympatický spisovateľ Radko Korpa, ktorý aj napriek tomu, že je pripútaný na invalidný vozík, napísal svieže a motivačné dielo z prostredia svetového showbiznisu, v ktorom sa určite nájde i nejedna slovenská celebritka. Výťažok z akcie venovala eventová agentúra DESTINY’S občianskému združeniu Orin Panacea, ktorý pod vedením prvej československej federálnej Miss Ivany Christovej, už vyše dvadsať rokov pomáha deťom s onkologickými ochoreniami. Hlavnú cenu tomboly – pobyt v luxusnom apartmáne v hoteli Impozant si odniesol herec a moderátor Lukáš Pavlásek, ktorý sa v rýchlosti nevedel rozhodnúť, ktorú z prítomných dám na tento romantický pobyt pozve.

 

 

 

Text: STEELART

[envira-gallery id="17877"]

Comments

comments