Rekord v Piešťanoch. Na Jakubcov koncert zavítalo 2500 návštevníkov

Vianočné trhy v Piešťanoch po 6. ročník organizácie hostilo včera majstra šlágrov a v prvom rade šoumena prvej veľkosti Martina Jakubca.

Zaplnené námestie do posledného miesta, výborná atmosféra, vianočný punč, nedočkaví návštevníci trhali, netrpezlivo čakali na najväčšiu hviezdu tohto ročných vianočných trhoch v Piešťanoch a aktuálne najdiskutovanejšieho muža slovenského šoubiznisu. Piešťany praskali vo švíkoch.

Na koncert prišlo neuveriteľných 2500 návštevníkov, aby sa mohlo zabaviť na one man show samotného Jakubca. A ako to hodnotí sám spevák Martin Jakubec? „Piešťany milujem, pretože som tu ako doma. Často mesto navštevujem kúpeľné zariadenia pre hostí, tiež dom umenia alebo Fontánu, na trhoch som po prvý krát. Ale takú atmosféru som naozaj nečakal. Toľko ľudí, toľká dobrá energia, super zábava, spolupracovali na jednotku. Ďakujem Vám zo srdca“. Dodal Jakubec.

A čo na to usporiadateľ? „Našli sa aj takí čo najprv neverili a hejtovali udalosť na sociálnych sieťach. Vedeli sme, že Martin Jakubec je zárukou zábavy. Martin spravil perfektnú show a vytvoril zábavu akú sme na trhoch ešte asi nemali. Neverte médiám často napíšu čokoľvek, aby predali a mali čítanosť,, mediálny obraz ktorý vytvárajú o ľuďoch nie je vždy reálny, Martin Jakubec – Prezident je v súkromí skvelý človek, slušný, inteligentný, úctivý a štedrý (po námestí rozdal ľudom 200 ks CDčiek za stovky eur zadarmo, to som u žiadneho umelca ešte nezažil) a hlavne takmer všetko čo robí je zábava, sranda a recesia, tak netreba brať všetko tak vážne. Život si treba užívať. Martin zahral bohatý repertoár skladieb od tradičných slovenských ľudových, zbojníckych, cez cigánske, tanečné hity a nechýbalo ani mnoho nádherných vianočných pesničiek a kolied. Bavili sa mladí aj seniori, Bolo to úžasné. Zaujímavosť je tá, že po mega koncerte všetci otočili o 180 stupňov a písali, že nič lepšie v meste doposiaľ na trhoch nezažili. Tešíme sa z toho. Pána Jakubca pozveme aj na ďalšie akcie. Prajeme Vám krásne a pokojné Vianočky milí občania❤ dodal na záver usporiadateľ Marián Brezovan z B&R Group, s.r.o. / Vianočné Trhy Piešťany.

Zdroj: Vianočné trhy Piešťany

Comments

comments