Skvelý Teatro set od kapely Desmod v Dome umenia

Nitrianska kapela Desmod v rámci tour s Tetrom setom zavítala aj do Piešťan. Takmer vypredaný Dom umenia zažil dvojhodinovú koncertnú show obohatenú o vtipné vstupy moderátora Michala Malichera.

Úvod koncertu odštartovali ľudovou nôtou, no pokračovali akustickými úpravami svojich hitov ako … To nie je možné či Niekto ti to poviem skôr než ja … Michal Malicher si pripravil vtipnú vsuvku, kedy sa krstil “nový” názov pre skupinu – Desmoďanka.

Po krste kapela previedla všetkých fanúšikov do štýlu amerického country štýlu hitmi Stroj, Plný dom či Za tebou. Nechýbal ani hit z Javorového albumu  Zhorí všetko čo má, ktorý rozospieval sálu Domu umenia, tá sa vybrala smerom Južná Amerika s hitom Čierna ovca rodiny. V trackliste koncertu nechýbali ani najznámejšie hity ako Lavíny, balada Vŕba ale aj Chýbanie či Hemeroidy. Nechýbala ani pravá česko-slovenská Vianočná pieseň.

Nekončiacim potleskom si ľudia vyprosili aj prídavok. Ten bol zdvojený v podobe piesne Vyrobená pre mňa  a samozrejme nesmela chýbať ani pieseň V dolinách…  Samotným záverom záveru sa kapela s piešťanským publikom rozlúčila Čardášom dvoch sŕdc

Comments

comments