EUROPA 2 WELCOME SUMMER OPÄŤ PRIVÍTA LETO, TENTO KRÁT HNEĎ 2KRÁT

Tak ako zima končí, tak sa leto blíži čoraz viac a viac. A tak sa opäť, milovníci slovenskej hip-hop scény môžu tešiť vítanie leta. Reč je už o piatom ročníku open air podujatia Europa 2 Welcome Summer na nitrianskom amfiteátri, ale aj …

V roku 2019 sa premiérovo podujatie Europa 2 Welcome Summer predstaví aj v Trenčíne. To celé sa uskutoční začiatkom mája, teda konkrétne 10. mája v priestoroch Expo center. Nitrianska show sa uskutoční o týždeň neskôr a to teda 17. mája.

 

Kedy sa obe podujatia konajú už viete, ale čo vás na nich čaká? S určitosťou môžeme povedať, že nezabudnuteľné podujatie o ktoré sa bezpochybne postará špičká slovenskej scény. Ale tak poďme menovite. Na časový line-up si ešte musíme počkať ale už teraz vieme, že na stagei sa predstaví DMS s Prepáčte tour, EGO s Precedens show, chýbať nesmie ani zastúpenie nežného pohlavia SIMA a jej Podla Seba tour. Chýbať nebude ani Nerieš, Strap, Majself, Adiss & Šorty či Terapia alebo Report a mnoho ďalších. A čo by to bolo za akciu bez hypemana Osťa? To nevieme a našťastie to nezistíme ani teraz – lebo Osťo tam bude!

Lístky sú dostupné v sieti Ticketportal ako na zastávku v Trenčíne, tak aj na zastávku v Nitre. Cena vstupeniek sa pohybuje od 10.99€ do 40€, teda vlastne aby sme to uviedli na správnu mieru. Lístky z prvej vlny za 10.99€ už dostupné niesu. Pre podujatie do Trenčína je dostupných ešte pár lístkov v 2. vlne predaja za 12.99€ tak sa treba poponáhľať, lebo potom ostanú už len lístky v 3. vlne predaja za 14.99€ tak ako je tomu pre podujatie v Nitre. Cena 40€ platí pre VIP vstupneky, tie sú dostupné pre obe podujatia.

Comments

comments