Piešťanský CITYFEST 2019 dopadol na výbornú!

Uplynulý víkend sa v Piešťanoch konal obľúbený mestský festival. Napriek obavám z počasie, ktoré za uplynulé týždne nebolo ani zďaleká priaznivé festival vyšiel na výbornú.

Organizátori pripravili pre návštevníkov viac ako atraktívny program a vybavili aj to počasie. Pre návštevníkov festivalu bolo pripravených takmer 20°C a hlavne bez dažďa, čo určite všetci ocenili. V piatok sa návštevníci mohli zabávať na hitoch raperky Aless a domáceho rapera EGO.

Nechýbal ani zahraničný interpret – pre rok 2019 organizátori vybrali britského umelca TEMPA.

Po raperskom úvode si na svoje prišli obľúbenci popu a rocku. Pop žáner hájila slovenská kapeľa – Heľenine oči, ktorá nevynechala ani hity z najnošieho dvojalbumu Vajce ako Obchádzka či výzvu k politike Strana

… ten rockový hájili Zoči Voči

Sobotný program odštartoval koncertmi kapiel Everlong a Walter Schnitzelson. Po nich sa na zaplnenom námesti predstavil headliner pre všetkých piešťancov, domáca kapela Slniečko, ktorá priam fantasticky rozspievala a roztancovala námestie.

Domácu kapelu vystriedala nitrianska kapela s veľkým menom – Horkýže slíže. Nechýbali najznámenjšie hity – Mám pi*i na lehátku, Malá Žuzu či Logická hádanka.

Záver sobotného programu ale aj celého festivalu patril POLEMICu a ich známym ska/reggae hitom. Samotný záver záveru si užili návštevníci s DJom Baramagra.

Comments

comments