Po Trenčíne, svoje leto privítala aj Nitra

Po trenčianskom Welcome Summer Open Air Festivale bol na programe ten tradičný nitriansky v priestoroch amfiteátru. Organizátori vybavili počasie bez dažďa, avšak návštevníci si aj tak museli obliecť nejakú tú mikinu navyše.

Line-up podujatia bol takmer totožný s tým trečnianskym. Nechýbala zahrievačka s DJ’s Payo & Yancco, prvých návštevníkov vítali na stagei kapely Report, Terapia či Enklava.

Ako v Trenčíne tak aj v Nitre hlavný program odštartoval Adiss spolu so Šortym. Ich show striedala tá Majselfa s Grizzlym.

Ani v Nitre nechýbalo zastúpenie nežnejšieho pohlavia, o ktoré sa tradične postarala SIMA, ktorá si na pomoc pred zaplnením amfiteátrom vzala aj svoje tanečníčky, s ktorými predviedla show z Podľa seba tour.

V line-upe nechýbalo ani zastúpenie Kontrafaktu – o to sa postaral EGO, ktorý nezabudol spomenúť milú povinnosť, ktorá ho čakala deň po akci v sobotu, kedy sa ujal role svedka na svadbe jeho “brata” Rytmusa.

Novým menom v line-upe bol autor albumu Poschod13 – Strapo, ktorému chrbát na gramcoch kryl Spinhandz. Vrámci ich show nechýbali ani úsmevné komentáre k politike či na adresu hypemana Osťa, na ktorých sa pobavil nie len celý Amfík ale aj sám Osťo.

Záver programu patril skupine Nerieš, ktorý priniesli svoj ostatný album Animal. Tí, aj napriek zime, ktorá pôsobila dostali ľudí do správnej nálady a tak ich dokonale pripravili na zlatý klinec programu, ktorým bolo jednoznačne Prepáčte show v podaní skupiny DMS.

Comments

comments