TOPFEST 2019 POZNÁ SVOJ LINE-UP

Minulý týždeň v piatok (17.5.2019) Finančná polícia uskutočnila niekoľko domových prehliadok v rámci akcie s krycím názom “Festival”. Práve pri jednej zo spomínaných domových prehliadok Polícia zadržala aj dlhoročného organizátora TOPFESTu Dušana D. Z Piešťan. 

Začiatkom  aktuálneho týždňa Agentúra Morning net vydala na sovjej facebookovej fan page oficiálne stanovisko k udalosti ako aj k pripravovanému festivalu. O vyjadrení sme priniesli informáciu aj u nás na webe.

V zápäti vyjadrenie organizátori vypustili na webovú stránku aj časový line-up podujatia TOPFEST 2019. Návštevníci sa môžu tešiť na 3 stage. Tie ponesú názov Storm stage, Green stage a Blue stage. 

Šesťnásty ročník odštartuje v piatok na obed Rocková maturita na Storm stagei. Green stage bude patriť v piatok česko-slovenskej scéne, predstaví sa folklórny súbor Šarišanci, slovenská kapela, ktorá sa preslávila aj hitom Je nám teplo – S hubdou vesmírnou. Jediný koncert v tomto roku na Slovensku odkoncertuje aj česká kapela Zemetrasení, ktorá sa predstaví premiérovo. Britsko-americký headliner – SLASH – sa predstaví v piatok o 22:00 na Blue stagei.

Sobotný program festivalu odštartuje TOPFEST run, vhodný pre akéhokoľvek rekreačného bežca v blízkosti jazera. Ako BONUS pre bežcov, ktorí TOPFEST run dobehnú je pripravená sobotná vstupenka na podujanie.

Hudobný program odštartuje na obed o 12:00 obľúbená kapela Smola a hrušky na Green stagei. Priestor na festivale dostane aj mladá kapela z Piešťan – Funny Faces, ktorej členom je aj Ján Lednicky alias Jofre známy z projektu Podzemgang, ktorý mal pod patronátom raper EGO. 

Britská hudobná skupina Apollo 440 sa predstaví v sobotu o 20:15 na Blue stagei, pred ňou vystupí napríklad česká kapela Čechomor. Hudobná zábava potrvá do skorých nedeľných ranných hodín.

Celý, podrobný, program podujatia nájdete na webe festivalu Topfest. Vstupenky na festival sú stále dostupné za 45 € v predpredaji, na mieste bude cena vstupenky 50 €.

Comments

comments