Hip Hop Žije rozbil Duchonku!

Druhý augustový víkend bola na programe tretia zastávka Hip Hop Žije na Duchonke. Práve predošlé dve zastávky na Zlatých Pieskoch a Domaši nastavili latku naozaj vysoko. Ale ako býva zvykom akcia na Duchonke má vždy vysokú úroveň. Výnimkou nebola ani spomínaná zastávka.

Tá odštartovala v piatok otvorením brán o 19:00, kedy sa stagu ujali “predskokani” Osem, Bitman, Boki … nasledoval SUPA s Offline show, ktorého na stagei vystriedalo zastúpenie nežnejšej časti publia – speváčka, raperka SIMA spolu s jej ženami, ktorá dostala do bodu varu nie len ženy, ale i mužov.

Po jej show nasledovala takmer hodinová Minimal show v podaní NERIEŠ. Nechýbali ani skladby z albumu Minimal ako Míňame lóve či skladby z ostatného albumu Animal – Stále Sme Len Deti.

Nasledovalo vystúpenie Pil C a show Majka Spirita, kde nechýbala ani pesnička s Roonie Bam Bam na záver show, ktorá pripravila zaplnený areál Duchonky na hrot piatkového programu.

Záver programu nebolo nič iné ako DMS a ich Prepáčte show, ktorá Duchonku doslovne rozje*ala.

Nechýbal ani moshpit počas Lepšia pesnička. Práve o moshpite sa v nedávnej dobe popísalo – či už v pozivínom svetle o moshpite počas HHŽ na Domaši, na ktorú sa žiaľ moshpit z Duchonky nechýta – ale nechýbalo ani negatívne svetlo, kedy na festivale Pohoda prestrihávali pásky za moshpit. Našťastie nič také na zastávkach Hip Hop Žije nehrozí a preto si to ľudia užívajú…

Ale dosť slov… prejdime k vizuálnym zážitkom…

Comments

comments