Reklama

Responzívny dizajn zaručuje, že reklama sa zobrazí korektne na všetkých moderných zariadeniach. Nezáleží na tom, či vaši potenciálni zákazníci čítajú iHASHTAG.eu doma, v práci alebo v autobuse.

 

Návštevníkom nášho webu ponúkame jedinečné obsiahle fotoreporty, ktoré nenájdu nikde inde. Vám, ako našim inzerentom dávame možnosť osloviť našich návštevníkoch, ktorí sú vo veku 17 – 33 rokov, so záujmom v motošport a hudbu.

S históriou od roku 2015 má portál za sebou niekoľko desiatok tisíc unikátnych návštev a stále vracajúcich sa návštevníkov.

 

Ako portál poskytujeme niekoľko druhov reklamných bannerov a široký priestor na PR články (týkajúce sa promovania akcií). Na mieru pripravené texty, ktoré vyrozprávajú príbeh pripravovaných akcií a podujatí, sú v kombinácii s on-line reklamnými plochami jednou z najefektívnejších foriem inzercie.

Reklamu je možné umiestniť:

 Right bar – pravý panel webu v rozmeroch:

– 300 x 300px -> 5€/mesiac alebo 50€/12 mesiacov (ušetríte 10€) – statický banner (jpg, png)
– 300 x 300px -> 7€/mesiac alebo 75€/12 mesiacov (ušetríte 9€) – flash alebo gif banner

Footer bar – spodný footer webu:

– 960x364px -> 5€/mesiac alebo 50€/12 mesiacov (ušetríte 10€) – statický banner (jpg, png)
– 960x364px -> 7€/mesiac alebo 75€/12 mesiacov (ušetríte 9€) – flash alebo gif banner

PR článok

Cena za uverejnenie PR článku je individuálna podľa typu a rozsahu. Cenovú kalkuláciu s vami radi preberieme cez email alebo na osobnom stretnutí. V prípade, že potrebujete PR článok napísať s tým vám taktiež radi pomôžeme.

 

V prípade záujmu o reklamu kontaktujte na mail reklama@ihashtag.eu

Team iHASHTAG.eu